Montážna štartovacia sada WPC Technodeck Strong

Varianta neexistuje

0,36 €
ks

Štartovacia montážna sada WPC Strong je vyrobená z kvalitného nerezu a používa sa na inštaláciu Covernit WPC dosiek Strong, presnejšie na upevnenie krajných dosiek k podkladnému hranolu. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 10102 Doprava a platba

Štartovacia montážna sada WPC Technodeck Strong 20 mm je vyrobená z kvalitného nerezu a používa sa na inštaláciu Covernit WPC dosiek Strong, presnejšie na upevnenie prvej dosky k podkladnému hranolu. Sada sa skladá z nerezového vrtu a klipu na uchytenie dosky. 

 

Prednosti Štartovacie sady WPC Technodeck Strong 

  • na inštaláciu terasových dosiek
  • drží dosky pevne prichytené
  • z kvalitného nerezu
  • obsahuje skrutku a klip

 

Montáž WPC dosiek Strong

Pred montážou je dôležité zhotovenie kladačského plánu a určenie smeru kladenia podkladových hranolov. Tie sa pokladajú buď na vyrovnané napr. štrkové lôžko, na ktorom sa usadzujú na gumové pásy, na terče pre podkladové hranoly, alebo na protihlukové podložky. Hranoly sa pokladajú rovnobežne so spádom výslednej plochy a je dôležité dodržanie ich maximálneho rozostupu 350 mm. Následne sa k podkladovým hranolom pomocou štartovacej montážnej sady prichytí prvá WPC doska. Po prichytení prvej dosky sa proces opakuje ďalšími doskami v rade za sebou za použitia montážnej sady, ktorá medzi doskami vytvorí medzeru 7 mm. Pre lepší estetický vzhľad strán podlahy sa nakoniec inštalujú ukončovacie lišty.

Príslušenstvo4

Príslušenstvo4

Alternatívne produkty1