Podkladový hranol WPC Technodeck Strong

-2%
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 11,46 €. Ušetríte 2% (0,23 €) 11,23 €
ks

Podkladný hranol WPC Strong je vysoko odolný a má dlhú životnosť. Slúži ako nosný profil pre Covernit WPC dosky Strong, ktoré sa využívajú na terasy, balkóny, ale aj na celý exteriér domu. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 10110 Doprava a platba

Podkladový hranol WPC Technodeck Strong od Covernit je vysoko odolný a má dlhú životnosť. Slúži ako nosný profil pre Covernit WPC dosky Strong, ktoré sa využívajú na terasy, balkóny, ale aj na celý exteriér domu. Vďaka svojej ideálnej výške zaisťuje hranol dokonalé vetranie terasy, odtok vody a predlžuje tak celkovú životnosť celého systému podlahy. Hranoly nevyžadujú špeciálnu ochranu proti hnilobe, plesniam alebo drevokazným hubám a vynikajú tak svojou jednoduchou údržbou. Pri dodržaní rozstupu podkladových hranolov max. 350 mm je nosnosť systému 450 kg/m2 v závislosti od podkladu (betón, štrk a pod.). Disponujú rozmermi 40 x 30 mm, dĺžkou 2,2 ma čiernou farbou.

 

Prednosti Podkladného hranola WPC Technodeck Strong

  • vysoká odolnosť a dlhodobá životnosť
  • prírodný vzhľad
  • ľahká údržba
  • jednoduchá a rýchla montáž
  • vysoký stupeň UV a farebnej stability 

 

Montáž WPC dosiek Strong

Pred montážou je dôležité zhotovenie kladačského plánu a určenie smeru kladenia podkladových hranolov. Tie sa pokladajú buď na vyrovnané napr. štrkové lôžko, na ktorom sa usadzujú na gumové pásy, na terče pre podkladové hranoly, alebo na protihlukové podložky. Hranoly sa pokladajú rovnobežne so spádom výslednej plochy a je dôležité dodržanie ich maximálneho rozostupu 350 mm. Následne sa k podkladovým hranolom pomocou štartovacej montážnej sady prichytí prvá WPC doska. Po prichytení prvej dosky sa proces opakuje ďalšími doskami v rade za sebou za použitia montážnej sady, ktorá medzi doskami vytvorí medzeru 7 mm. Pre lepší estetický vzhľad strán podlahy sa nakoniec inštalujú ukončovacie lišty.

 

Podkladný hranol WPC Technodeck Strong
Materiál umelé drevo                          
Šírka hranola 40 mm
Výška hranola 30 mm
Dĺžka hranola 2200 mm
Farba čierna

Príslušenstvo7

Príslušenstvo7

Alternatívne produkty1