Montážna sada WPC Technodeck Strong

-5%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 0,20 €. Ušetríte 5% (0,01 €) od 0,19 €
ks

Montážna sada WPC Strong sa používa na inštaláciu Covernit WPC dosiek Strong. Hlavnou funkciou je udržiavanie rovnomernej medzery medzi doskami a pripevnenie samotných dosiek k podkladnému hranolu. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 10104 Doprava a platba

Montážna sada WPC Technodeck Strong sa používa na inštaláciu Covernit WPC dosiek Strong. Hlavnou funkciou je udržiavanie rovnomernej medzery medzi doskami a pripevnenie samotných dosiek k podkladnému hranolu. Sada obsahuje skrutku s montážnou podložkou dostupnou v nerezovom a plastovom variante. Orientačná spotreba podložiek je 21 kusov na m2.

 

Prednosti Štartovacie sady WPC Strong 

  • na inštaláciu terasových dosiek
  • drží dosky silne prichytená
  • dve varianty podložiek
  • udrží medzeru medzi doskami

 

Montáž WPC dosiek Strong

Pred montážou je dôležité zhotovenie kladačského plánu a určenie smeru kladenia podkladových hranolov. Tie sa pokladajú buď na vyrovnané napr. štrkové lôžko, na ktorom sa usadzujú na gumové pásy, na terče pre podkladové hranoly, alebo na protihlukové podložky. Hranoly sa pokladajú rovnobežne so spádom výslednej plochy a je dôležité dodržanie ich maximálneho rozostupu 350 mm. Následne sa k podkladovým hranolom pomocou štartovacej montážnej sady prichytí prvá WPC doska. Po prichytení prvej dosky sa proces opakuje ďalšími doskami v rade za sebou za použitia montážnej sady, ktorá medzi doskami vytvorí medzeru 7 mm. Pre lepší estetický vzhľad strán podlahy sa nakoniec inštalujú ukončovacie lišty.

Príslušenstvo4

Príslušenstvo4

Alternatívne produkty1