Nástenný klip Arkimede UNI

-7%
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 6,18 €. Ušetríte 7% (0,44 €) 5,74 €
ks

Stenový klip Arkimede UNI z nerezovej ocele slúži na rovnomerné zakončenie terasy na terčoch a fixáciu medzery medzi terasou a múrom. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9131 Doprava a platba

Stenový klip Arkimede UNI je klip vyrobený z odolnej nerezovej ocele, ktorý slúži na rovnomerné zakončenie pokládky terasy na Arkimede teleskopických terčoch pod dlažbu. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru skvele zafixuje medzeru medzi terasou a múrom. Klip umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov, čo uľahčuje proces pokládky terasy. 

 

Prednosti Stenového klipu Arkimede UNI

  • rovnomerné zakončenie terasy
  • odolný materiál
  • skvelá fixácia medzier
  • jednoduchá a rýchla inštalácia

 

Príslušenstvo pre teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pre dlažbu aj drevo vynikajú inovatívnou konštrukciou a schopnosťou zvyšovať svoju svetlú výšku ako pomocou nástavcov, tak aj samotnými terčmi pomocou skrutkovania. Vďaka špeciálnemu úchytu podkladových hranolov je možné tieto terče efektívne využiť na pokládku WPC dosiek. Samonivelačný nadstavec pre drevo aj pre dlažbu zaisťuje optimálne vyrovnanie spádu od 0 do 5 %. Na úplnú inštaláciu terasy odporúčame použitie protihlukovej podložky, ktorá efektívne eliminuje zvuky krokov pri chôdzi. Pre tých, ktorí hľadajú kombináciu vyrovnania spádu a potlačenia hluku, je k dispozícii špeciálna nivelačná protihluková podložka, schopná vyrovnať spád v rozmedzí od 1 do 5 % a zároveň eliminovať nežiaduce zvuky pri chôdzi po podlahe. Pre pevné zakončenie terasy sú kľúčové klipy, ktoré sa umiestňujú na terče a sú k dispozícii podľa špecifického použitia. Tieto stenové klipy sú ideálne na rovnomerné zakončenie terasy a bočné klipy (vrchné a spodné) sú vhodné na zakončenie terasy bez kontaktu so stenou.

 

 

Stenový klip Arkimede UNI
Materiál nerezová oceľ
Dĺžka a šírka 176 x 40 mm
Typ klipu stenový
Farba strieborná

 

Príslušenstvo2

Príslušenstvo2