Samonivelačný nástavec terča Arkimede pre dlažbu

-7%
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 1,28 €. Ušetríte 7% (0,09 €) 1,19 €
ks

Samonivelačný nadstavec terča Arkimede pre dlažbu je doplnok z polypropylénu, ktorý vyrovnáva spád medzi 0 - 5% a má nastaviteľnú výšku od 41 do 66 mm. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 11063 Doprava a platba

Samonivelačný nadstavec terča Arkimede pre dlažbu je doplnok k terčom vyrobený z recyklovateľného  polypropylénu (PP), ktorý slúži na vyrovnanie spádu medzi 0 - 5 %. Materiál nástavca je odolný proti vlhkosti a hnilobe, čo garantuje jeho dlhú životnosť aj v náročnejších podmienkach. Navyše je flexibilný a umožňuje nastaviť výšku od 41 do 66 mm podľa individuálnych potrieb. 

 

Prednosti Samonivelačného nástavca Arkimede

  • vyrovná spád medzi 0 - 5 %
  • výškovo nastaviteľný
  • recyklovateľný materiál
  • odolnosť proti vlhkosti a hnilobe

 

Príslušenstvo pre teleskopické terče Arkimede

Teleskopické terče Arkimede pre dlažbu aj drevo vynikajú inovatívnou konštrukciou a schopnosťou zvyšovať svoju svetlú výšku ako pomocou nástavcov, tak aj samotnými terčmi pomocou skrutkovania. Vďaka špeciálnemu úchytu podkladových hranolov je možné terče pre drevo efektívne využiť aj pre pokládku WPC dosiek. Tento samonivelačný nadstavec pre dlažbu aj pre drevo zaisťuje optimálne vyrovnanie spádu od 0 do 5 %. Na úplnú inštaláciu terasy však odporúčame použitie buď protihlukovej podložky, ktorá efektívne eliminuje zvuky krokov pri chôdzi, alebo protihlukové podložky pod podperu Level Up, ktorá slúži ako účinná kročajová izolácia. Pre tých, ktorí hľadajú kombináciu vyrovnania spádu a potlačenia hluku, je k dispozícii špeciálna nivelačná protihluková podložka, schopná vyrovnať spád v rozmedzí od 1 do 5 % a zároveň eliminovať nežiaduce zvuky pri chôdzi po podlahe. Pre pevné zakončenie terasy sú kľúčové klipy, ktoré sa umiestňujú na terče a sú k dispozícii podľa špecifického použitia. Stenové klipy sú ideálne na rovnomerné zakončenie terasy a bočné klipy (vrchné a spodné) sú vhodné na zakončenie terasy bez kontaktu so stenou. 

 

 

Samonivelačný nástavec Arkimede
Materiál polypropylén
Priemer 120 mm
Hrúbka tŕňa 4 mm
Nastaviteľná výška 41 - 66 mm
Farba čierna

 

Príslušenstvo6

Príslušenstvo6

Alternatívne produkty2