Odrazová fólia za radiátor Heatreflect (set pre 3 radiátory)

Varianta neexistuje

Pôvodná cena 14,63 €. Ušetríte 12% (1,76 €) 12,87 €
balení

Praktický set reflexnej fólie za radiátory, či kúrenie odrazí až 90% sálavého tepla späť do domácnosti a zvyšuje tak jeho účinnosť. Set pre 3 radiátory. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9998 Doprava a platba

Reflexná fólia za radiátory alebo iné zdroje tepla. Fólia je tvorená reflexnou metalizovanou vrstvou a bublinkovou fóliou s hrúbkou 3 mm. Svojou vysokou reflexivitou a nízkou emisivitou (prestupom tepla) výrazne zosilňuje vykurovací účinok radiátora. Bublinková fólia zároveň zabraňuje nežiaducemu prieniku sálavej zložky tepla do steny. Súčasťou balenia je samotná fólia a 6 ks plastových profilov. ktorými je možné fóliu nainštalovať až na 3 radiátory. Fóliu tak nie je nutné zložito lepiť na stenu, či odmontovávať radiátor. Fólia sa jednoducho zavesí za držiaky radiátora (viď fotogaléria). V prípade potreby je možné fóliu nalepiť na stenu obojstrannou lepiacou páskou, či univerzálnym lepidlom.

 

  • odrazí až 90 % sálavého tepla
  • zvýšenie vykurovacieho účinku
  • jednoduchá inštalácia
  • bez nutnosti lepenia, či demontáže radiátora

 

Montážny postup

Fóliu upravte nožnicami, či odlamovacím nožom na nasledujúce rozmery: šírku určíte podľa medzery medzi držiakmi radiátora, výšku podľa spodnej hrany kúrenia a hornej hrany držiakov + pripočítať 2 cm pre ohyb. Fóliu je potrebné umiestniť lesklou stranou k vykurovaciemu telesu. Prehnite fóliu a nasuňte profil, tak aby prečnieval cca 2-3 cm z oboch strán. Fóliu potom vložte do medzery medzi radiátorom a múrom. Fóliu je možné takto jednoducho vybrať, kedykoľvek je potrebné.

 

Reflexná fólia Heatreflect
Rozmer 120 x 250 cm
Hrúbka 3 mm
Farba strieborná
V balení

reflexná fólia 1,2 x 2,5 m
profil 20 cm (6 ks)

Príslušenstvo1

Príslušenstvo1