Zatrávňovacia rohož R

Varianta neexistuje
role

201,73 €
role

Zatrávňovacia rohož R od značky Covernit slúži ako sieť vhodná na spevnenie trávnikov, peších ciest, či iných namáhaných plôch. Chráni trávniky proti krtkom či hrabaniu psov. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 10590 Doprava a platba

Zatrávňovacia rohož R  od značky Covernit slúži ako sieť, ktorá pomáha spevniť trávne plochy, cestičky, či iné pochôdzne povrchy , hlavným účelom je ochrana trávy pred vytiahnutím. Ďalej sa dá využiť ako základ pre luxusné trávniky alebo ako sieť proti krtkom či hrabaniu psov. Je vyrobená z PE (polyetylénu), ktorý zaisťuje pevnosť a odolnosť, skvele sa preto hodí na trvalé použitie. Rohož je určená na spevnenie ciest pre osoby, nie osobné, či nákladné automobily. Veľkosť oka 17 x 17 mm.

 

Prednosti Zatrávňovacie rohože R

  • jednoduchá inštalácia
  • UV odolnosť
  • ochrana proti krtkom a ďalšia zver
  • odolné voči mrazu

 

Montáž Zatrávňovacie rohože R

Inštalácia je veľmi jednoduchá, rohož ide pokladať rovno na povrch, ktorý musí byť spevnený, dá sa použiť aj na už existujúci trávnik. Výhodou je ľahké strihanie buď klasickými nožnicami alebo rezačkami a ľahko sa tvaruje aj do zakrivených rohov trávnikov a kvetinových záhonov. Pripevňuje sa pomocou  úchytu typu U , ktoré musí byť min. 350 mm od seba.

 

Zatrávňovacie rohože R
Materiál PE
Šírka rohože 125 cm
Dĺžka rohože 50 m
Výška rohože 2 mm
Hmotnosť  390 g/m 2
Farba zelená