Záhradný skleník z polykarbonátu Classic Mini

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 416,92 €
ks

Záhradný skleník z polykarbonátu Classic Mini so šírkou 2 m disponuje vysokou kvalitou a odolnosťou. Vďaka robustnej konštrukcii a UV odolným polykarbonátovým doskám poskytuje ideálne podmienky na rast rastlín. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 11458 Doprava a platba

Záhradný skleník z polykarbonátu Classic Mini je jedinečný skleník so šírkou 2 m, ktorý vyniká predovšetkým svojou vysokou kvalitou a odolnosťou. Vďaka skvelým tepelnoizolačným vlastnostiam poskytuje ideálne podmienky na teplomilné rastliny. Konštrukcia skleníka je vyrobená z bezúdržbových oceľových profilov s hrúbkou 1 mm so zosilnenou vrstvou zinkového náteru (275 g/m2), ten poskytuje dlhodobú ochranu pred koróziou a zaisťuje tak dlhodobú životnosť. Opláštenie je tvorené UV odolným dutinkovým polykarbonátom s hrúbkou 4 mm. Oblúkový tvar skleníka v kombinácii s robustnou konštrukciou skvele odoláva vetru aj snehovej záťaži. Skleník nie je potrebné kotviť na betónové základy, je totiž dodávaný s bezúdržbovým základovým rámom, ktorý zaisťuje stabilné ukotvenie skleníka k zemi. 

 

Čelo skleníka je osadené delenými dverami, ktoré umožňujú otvárať horné okienko, v zadnom stene sa potom nachádza ventilačné okno, ktoré napomáha efektívnemu vetraniu. Ku strešnému ventilačnému oknu  je možné dokúpiť automatický otvárač, ktorý bude sám strešné okno obsluhovať, podľa aktuálnej teploty v skleníku. Balenie obsahuje pozinkované profily na zostavenie konštrukcie, dutinkový polykarbonát, montážne prvky a podrobný montážny návod.

 

Prednosti Záhradného skleníka z polykarbonátu Classic Mini

  • robustná konštrukcia
  • šírka 2 metre
  • odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • zosilnená vrstva zinku (275 g/m2)
  • montáž bez nutnosti stavby betónového základu
  • UV odolný dutinkový polykarbonát 
  • závesné očko s pútkom
  • možnosť spriechodnenia

 

Vyberať možno z viacerých druhov skleníkov, ako je napríklad záhradný skleník z polykarbonátu Classic a Baltik, ktoré predstavujú priestranné a odolné skleníky oblúkového typu. Skvelou voľbou môže byť aj záhradný skleník z polykarbonátu House, známy svojim elegantným sedlovým tvarom konštrukcie. Ďalej je možné zakúpiť záhradný skleník z polykarbonátu Standard, v ktorom je možné pestovať oveľa vyššie rastliny ako v bežnom skleníku, a to vďaka netypickému tvaru lomeného oblúka. Nepostrádateľnou súčasťou je príslušenstvo, medzi ktoré patrí polička pre záhradné skleníky Covernit či vyvýšený záhon do skleníkov. Praktické a účinné je aj kvapkové zavlažovanie pre skleníky Drop, ktoré predstavuje moderný a zároveň najlacnejší spôsob závlahy v skleníkoch. Na zabránenie rastu buriny slúžia tkané mulčovacie textílie s pruhmi, ktoré ponúkajú široké spektrum uplatnenia.

 

Montáž Záhradného skleníka Classic Mini

Na záhradné skleníky je poskytovaná záruka 10 rokov na polykarbonát a 3 roky na kostru skleníka. Záhradný skleník je dodávaný ako stavebnica (pozinkované profily na stavbu konštrukcie + dutinkový polykarbonát) s podrobným montážnym návodom. Na samotnú stavbu skleníka odporúčame rezervovať si aspoň 2 dni. Stavba nie je technicky náročná a zvládne ju takmer každý, avšak vzhľadom na robustnosť konštrukcie a predovšetkým potom množstvo skrutiek vyžaduje relatívne viac času.

 

Záhradný skleník z polykarbonátu Classic Mini
Materiál zasklenia Classic Mini dutinkový polykarbonát 4 mm
Kostra skleníka profilovaná pozinkovaná oceľ 1 mm
Povrchová úprava zosilnená vrstva zinku 275 g/m2
Dĺžka 2 / 4 m
Šírka 2 m
Výška 2,1 m
UV ochrana áno
Dvere čelné  1x
Vetracie okienko čelné 2x 
Tesniaci profil  áno
Tvar oblúkový

Príslušenstvo1

Príslušenstvo1

Alternatívne produkty5