Pozinkovaný žľabový hák PVC 75 mm

-7%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
antracit hnedá

Pôvodná cena 3,44 €. Ušetríte 7% (0,24 €) 3,20 €
ks

Pozinkovaný žľabový hák PVC 75 mm určený pre odkvapový systém 75/60 ​​mm, je odolný voči UV žiareniu a korózii, bezúdržbový, farbostály a jeho montáž je veľmi jednoduchá. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9577 Doprava a platba

Pozinkovaný žľabový hák PVC 75 mm je hák určený pre odkvapový systém 75 / 60 ​​mm a je kompatibilný s ďalšími odkvapovými komponentmi značky Covernit zo systému 75 / 60 ​​mm. Háky sú odolné voči UV žiareniu a korózii, bezúdržbové, farbostále a ich montáž je veľmi jednoduchá. Pozinkovaný hák slúži na inštaláciu na zvislú odkvapovú dosku, kde následne podopiera odkvapový žľab. Háky sa v rozstupe maximálne 60 cm od seba skrutkujú v spáde minimálne 3 % (3 cm na 10 m). Sú vyrobené zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu, čo zaisťuje ich odolnosť a dlhú životnosť.

 

Tento odkvapový systém je veľmi obľúbený, pretože ponúka dokonalé odvodnenie strechy, výbornú kvalitu, funkčnosť a moderný dizajn. Jednotlivé komponenty systému sa ľahko spájajú bez nutnosti lepenia či skrutkovania a je možné ľahko skrátiť ich dĺžku. Všetky časti sú vyrobené z veľmi kvalitného koextrudovaného PVC. Povrch odkvapov je tvorený špeciálnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), čím je zaručená ochrana pred UV žiarením a tým aj dlhá životnosť a farebná stálosť. Odkvapové systémy z koextrudovaného PVC vynikajú svojou výbornou pevnosťou, bezúdržbovosťou a jednoduchosťou montáže.

 

Prednosti Pozinkovaného žľabového háku PVC

  • jednoduchá montáž
  • farebná stálosť
  • odolný voči UV žiareniu
  • odolnosť voči hnilobám a korózii
  • ideálny na ďalšie využitie dažďovej vody