Pozinkované napojenie do zvodu 100 mm

-7%
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 17,66 €. Ušetríte 7% (1,24 €) 16,42 €
ks

Pozinkované napojenie do zvodu 100 mm vyrobené z kvalitného plechu je vhodný pre odkvapový systém 333/100 mm, disponuje odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poveternostným vplyvom aj korózii a slúži na zjednotenie dvoch zvodov rovnakého systému. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9680 Doprava a platba

Pozinkované napojenie do zvodu 100 mm vyrobené z kvalitného plechu je vhodné pre odkvapový systém 333 / 100 mm a slúži na zjednotenie dvoch zvodov rovnakého systému. Vďaka pozinkovaniu disponuje odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poveternostným vplyvom i korózii, čím je zaistená dlhá životnosť, medzi veľké výhody patrí aj jednoduchá a rýchla montáž. V spojení s ostatnými prvkami odkvapového systému 333 / 100 mm výborný odvod vody zo strechy aj príjemný vzhľad. 

 

Prednosti Pozinkovaného napojenia do zvodu

  •    z kvalitného plechu
  •    nehrdzavejúca
  •    jednoduchá a rýchla montáž
  •    odolnosť voči mechanickému poškodeniu
  •    výborná funkčnosť
  •    príjemný konečný vzhľad

 

Montáž Pozinkovaného odkvapového systému

Prvým krokom montáže je určenie polohy žľabového kotlíka, podľa tej sa potom určuje poloha hákov, ktoré sa upevňujú pomocou skrutiek maximálne 60 cm od seba. Žľab sa k háku pripevňuje nasadením prednej časti na háčik a následným otočným vsunutím. Minimálny sklon žľabov smerom ku kotlíku je 3 %. Kotlík sa zahákne v zadnej časti a postupným otáčaním sa zaklapne za navalku, potom sa rovnakým spôsobom nasadí žľabová spojka. Čelo žľabu sa nasadzuje vpredu na navojku a potom sa otáčanie pokiaľ sa vzadu nezaklapne a je vhodné nasadiť ešte pred pripevnením žľabu na háky. Pomocou spojky zvodových rúr sa na kotlík pripevnia zvodové rúry, ktoré sa potom každé 2 metre pripevňujú objímkou ​​k stene tak, aby v nich zostal priestor na dilatáciu rúr. Spojenie dvoch zvodových rúr alebo zvodovej rúry a "Y" kusu sa vykonáva pomocou spojky. V prípade, že je odkvap vzdialený od steny, používajú sa na zvod dve kolená a zvodová rúra. Na vyústenie odkvapového systému sa používa koleno prichytené objímkou.

 

Pozinkované napojenie do zvodu 100 mm
Materiál pozinkovaný plech                 
Šírka 100 mm
Farba pozinkPríslušenstvo12

Príslušenstvo12

Alternatívne produkty4