Plastový žľabový hák čelný PVC 75 mm

-7%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
antracit hnedá

Pôvodná cena 2,65 €. Ušetríte 7% (0,19 €) 2,46 €
ks

Plastový žľabový hák čelný PVC 75 mm určený pre odkvapový systém 75/63 mm, je odolný voči UV žiareniu a korózii, bezúdržbový, farbostály a jeho montáž je veľmi jednoduchá. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9575 Doprava a platba

Plastový žľabový hák čelný PVC 75 mm je hák určený pre odkvapový systém 75 / 63 mm a je kompatibilný s ďalšími odkvapovými komponentmi značky Covernit zo systému 75 / 63 mm. Háky sú odolné voči UV žiareniu a korózii, bezúdržbové, farbostále a ich montáž je veľmi jednoduchá. Žľabový hák slúži na inštaláciu na zvislú odkvapovú dosku, kde následne podopiera odkvapový žľab. Sú vyrobené z koextrudovaného PVC s vrchnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), čo zaisťuje ich odolnosť a dlhú živostnosť. Háky sa objednávajú po kuse a je dodávaná varianta s prídavnou dierou hore (na prvej fotke uvedená vpravo), ktorá môže byť pomocou pílky jednoducho upravená na kratší variant bez tejto diery.

 

Tento odkvapový systém je veľmi obľúbený, pretože ponúka dokonalé odvodnenie strechy, výbornú kvalitu, funkčnosť a moderný dizajn. Jednotlivé komponenty systému sa ľahko spájajú bez nutnosti lepenia či skrutkovania a je možné ľahko skrátiť ich dĺžku. Všetky časti sú vyrobené z veľmi kvalitného koextrudovaného PVC. Povrch odkvapov je tvorený špeciálnou vrstvou z polymetakrylátu (PMMA), čím je zaručená ochrana pred UV žiarením a tým aj dlhá životnosť a farebná stálosť. Odkvapové systémy z koextrudovaného PVC vynikajú svojou výbornou pevnosťou, bezúdržbovosťou a jednoduchosťou montáže.

 

Prednosti Plastového žľabového háku čelného PVC

  • jednoduchá montáž
  • farebná stálosť
  • odolný voči UV žiareniu
  • bez nutnosti náteru
  • odolnosť voči hnilobám a korózii
  • jednoduchá úprava dĺžky dielov
  • vyššia pevnosť zvodov vďaka bezšvovej konštrukcii
  • ideálny na ďalšie využitie dažďovej vody

 

Plastový žľabový hák čelný PVC 75 mm
Materiál PVC
Systém 75 / 63 mm
Farba hnedá, antracit                     Príslušenstvo12

Príslušenstvo12

Alternatívne produkty6