Parotesná fólia ALUBAR

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 15,54 €. Ušetríte 12% (1,86 €) od 13,68 €
role

Metalizovaná parotesná fólia ALUBAR s výstužnou mriežkou a plošnou hmotnosťou 110 alebo 160 g/m2 je vhodná na interiérovú stranu tepelných izolácií v priestoroch pod strechou a vo vetraných aj nevetraných strechách. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9314 Doprava a platba

Parotesná fólia ALUBAR je viacvrstvová armovaná parotesná fólia s plošnou hmotnosťou 110 g/m2 alebo 160 g/m2, ktorá sa skladá z Hliníkovej hrubostennej metalizovanej PP fólie, PP , výstužnej mriežky a PE fólie. Vďaka týmto materiálom je zaistená výborná parotesnosť, vysoká pevnosť a dlhá životnosť, vďaka reflexnej vrstve dochádza k odrážaniu sálavého tepla späť do interiéru a tým zvýšeniu tepelnoizolačných parametrov strešných konštrukcií. Vhodná je predovšetkým na interiérovú stranu tepelných izolácií v priestoroch pod strechou a je použiteľná vo vetraných aj nevetraných strechách. Fólia je široká 1,5 m a je k dispozícii vo viacerých dĺžkach.

 

Prednosti Parotesné fólie ALUBAR

  • vysoká reflexivita
  • vysoká parotesnosť
  • vysoká pevnosť
  • dlhá životnosť
  • takmer úplná eliminácia sálavej zložky tepla

 

Montáž Parotesné fólie

Fólie je možné pripevniť buď sponkami mechanickej zošívačky alebo systémovými obojstranými páskami a tmelom. Je nutné utesniť každý mechanický prienik a starostlivo zlepiť jednotlivé pásy fóliou vhodnou páskou. Parotesnosť zábrany nesmie byť porušená ani rozvodmi elektriny alebo vody. Fólia nesmie byť dlhodobo vystavená UV žiareniu ani poveternostným vplyvom. 

 

Parotesná fólia ALUBAR
Hodnota Sd > 100
Plošná hmotnosť 110 g/m / 160 g/m2       
Odolnosť proti pretrhnutiu ≥ 120 N / 180 N
Reakcia na oheň trieda E
Tepelná odolnosť - 30 / 70 °C
Dĺžka 10 m / 25 m / 50 m
 

Príslušenstvo5

Príslušenstvo5

Alternatívne produkty2