Nopová fólia Maxistud FS plus T20 Garden Geo

-7%
Varianta neexistuje
20 x 2 m

Pôvodná cena 268,72 €. Ušetríte 7% (18,81 €) 249,91 €
role

Nopová fólia Maxistud FS plus T20 Garden Geo je skvelým riešením pre zelené strechy. Ponúka vysokú pevnosť a odolnosť voči teplote a chemikáliám. Je vybavená nakašírovanou separačnou textíliou, ktorá účinne bráni zanášaniu nopov. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 10738 Doprava a platba

Nopová fólia Maxistud FS plus T20 Garden Geo s nopmi s výškou 20 mm je vyrobená z vysokohustotného polyetylénu (HDPE), ktorý vyniká svojou vysokou pevnosťou a teplotnou aj chemickou odolnosťou. Vďaka nakašírovanej separačnej textílii, ktorá zabraňuje zanášaniu nopov, a drenážnym otvorom je ideálna ako drenážna a hydroakumulačná vrstva v skladbách zelených striech, kde zadržiava potrebné množstvo vody pre rast rastlín a zároveň zvyšuje odvodnenie a zabraňuje problémom spojeným s nadmernou vlhkosťou, čo je pre rastliny na streche zásadné. Táto fólia je multifunkčná a odolná voči mnohým nepriaznivým podmienkam, čo je skvelé pre dlhodobú životnosť a účinnosť.

Montáž Nopové fólie

Fólia sa pokladá výhradne s otvormi nopov smerom nahor, aby sa v nich mohla akumulovať voda. Nopová fólia sa pokladá s presahom 1 až 2 rady nopov na zabránenie úniku najjemnejších častíc z podkladovej vrstvy. Jednotlivé pásy nopovej fólie je možné spájať pomocou špeciálnej vodotesnej  butylkaučukovej pásky . Nad túto vrstvu sa potom aplikuje vrstva substrátu s rastlinami.

Prednosti Nopové fólie Maxistud FS plus T20 Garden Geo

  • z kvalitného HDPE
  • vysoká pevnosť
  • vrátane separačnej fólie
  • skvelá teplotná aj chemická odolnosť
  • odvádza prebytočnú vodu

 

Nopová fólia Maxistud FS plus T20 Garden Geo
Rozmer 20 x 2 m
Výška nopu 20 mm
Počet nopov 400 ks/m 2
Materiál polyetylén (HDPE)       
Plošná hmotnosť 1100 g/m 2
Pevnosť v tlaku ≥ 200 kN / m 2
Tepelný rozsah použitia od - 30°C do 80°C
Farba čierna

Príslušenstvo7

Alternatívne produkty9