Lakované čelo žľabu s tesnením 333 mm

-7%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016 antracit RAL 8017 hnedá

Pôvodná cena 4,47 €. Ušetríte 7% (0,31 €) 4,16 €
ks

Lakované čelo žľabu s tesnením 333 mm vyrobené z kvalitného plechu je vhodný pre odkvapový systém 333/100 mm a slúži na ukončenie a tesné uzavretie žľabov na ich koncoch. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9902 Doprava a platba

Lakované čelo žľabu s tesnením 333 mm vyrobené z kvalitného plechu je vhodné pre odkvapový systém 333 / 100 mm a slúži na ukončenie a tesné uzavretie žľabov na ich koncoch. Vďaka polakovaniu disponuje odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poveternostným vplyvom i korózii, čím je zaistená dlhá životnosť, medzi veľké výhody patrí aj jednoduchá a rýchla montáž. V spojení s ostatnými prvkami odkvapového systému 333 / 100 mm zaisťuje výborný odvod vody zo strechy aj príjemný vzhľad. 

 

Prednosti Lakovaného čela žľabu

  •    z kvalitného plechu
  •    nehrdzavejúca
  •    jednoduchá a rýchla montáž
  •    odolnosť voči mechanickému poškodeniu
  •    výborná funkčnosť
  •    príjemný konečný vzhľad

 

Montáž Lakovaného odkvapového systému

Prvým krokom montáže je určenie polohy žľabového kotlíka, podľa tej sa potom určuje poloha hákov, ktoré sa upevňujú pomocou skrutiek maximálne 60 cm od seba. Žľab sa k háku pripevňuje nasadením prednej časti na háčik a následným otočným vsunutím. Minimálny sklon žľabov smerom ku kotlíku je 3 %. Kotlík sa zahákne v zadnej časti a postupným otáčaním sa zaklapne za navalku, potom sa rovnakým spôsobom nasadí žľabová spojka. Čelo žľabu sa nasadzuje vpredu na navojku a potom sa otáčanie pokiaľ sa vzadu nezaklapne a je vhodné nasadiť ešte pred pripevnením žľabu na háky. Pomocou spojky zvodových rúr sa na kotlík pripevnia zvodové rúry, ktoré sa potom každé 2 metre pripevňujú objímkou ​​k stene tak, aby v nich zostal priestor na dilatáciu rúr. Spojenie dvoch zvodových rúr alebo zvodovej rúry a "Y" kusu sa vykonáva pomocou spojky. V prípade, že je odkvap vzdialený od steny, používajú sa na zvod dve kolená a zvodová rúra. Na vyústenie odkvapového systému sa používa koleno prichytené objímkou.

 

Lakované čelo žľabu s tesnením 333 mm
Materiál polakovaný plech                             
Šírka 333 mm
Farba antracit, hnedáPríslušenstvo12

Príslušenstvo12

Alternatívne produkty6