Hliníková pergola Vilste

Varianta neexistuje

820,67 €
ks

Hliníková pergola Vilste s nastaviteľným sklonom strechy poskytuje zastrešenie predovšetkým pre terasy a vonkajšie posedenia. Je tvorená konštrukciou z lakovaných hliníkových profilov a komôrkovými polykarbonátmi o hrúbke 6 mm s UV ochranou. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 10705 Doprava a platba

Hliníková pergola Vilste poskytuje zastrešenie predovšetkým pre terasy a vonkajšie posedenia. Je jedinečná predovšetkým svojou vysokou adaptívnosťou, kedy je možné prispôsobiť sklon strechy upravením vzdialenosti stĺpikov od steny a výšky, v ktorej je pergola k stene pripevnená. Vzdialenosť stĺpikov sa pohybuje medzi 162 a 285 cm a výšku je možné nastaviť v rozmedzí 231 a 250 cm. Skladá sa z konštrukcie z dutých hliníkových profilov s práškovým lakovaním a dosiek z komôrkového polykarbonátu. Tie sú hrubé 6 mm a pre maximálnu životnosť sú ošetrené UV ochranou. Mimo vysokú odolnosť voči hrdzi či machu vyniká celá pergola aj moderným dizajnom, ktorý skvele zapadne do každej záhrady.

 

Pergola Vilste je určená na inštaláciu priamo na stenu budovy a nastavenie jej presných rozmerov i sklonu strechy sa vykonáva počas montáže. Nielen vďaka možnosti upraviť vzdialenosť stĺpikov od steny budovy je vhodné ju využiť aj ako prístrešok pre parkovacie státie. Zastrešenie z odolných polykarbonátových dosiek poskytuje skvelú ochranu ľudí aj vozidla pred nepriazňou počasia aj pred priamym slnečným svetlom.

 

Prednosti Hliníkové pergoly Vilste

  • ľahko prispôsobiteľná
  • odolná hliníková konštrukcia
  • nepodlieha hrdzi
  • UV stabilita
  • moderný dizajn

 

 

Hliníková pergola Vilste
Materiál konštrukcie lakovaný hliník 6036-T5
Hrúbka polykarbonátu 6 mm
Rozmer (d x š x v) 4,35 x 3,04 x 2,46 m
Farba  RAL 7016 antracit / číra