Geotextília Geotex

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 67,70 €. Ušetríte 17% (11,51 €) od 56,19 €
role

Geotextília Geotex je vyrobená z mechanicky vystuženého netkaného materiálu z nekonečných polyesterových vlákien a využíva sa v stavebníctve aj záhradníctve. Zastáva separačnú, drenážnu, ochrannú a filtračnú funkciu. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9147 Doprava a platba

Geotextília Geotex je vyrobená z mechanicky vystuženého netkaného materiálu z nekonečných polyesterových vlákien. Vďaka tomuto kvalitnému materiálu disponuje vysokou pevnosťou v ťahuvšestranným použitím. Hojne sa používa v stavebníctve pri základových, zemných i strešných konštrukciách, izolácii a odvodnení stavieb, ale aj v záhradníckom sektore, kde stabilizuje pôdu, zlepšuje odvodnenie a filtráciu plôch či slúži na oddelenie kameniva a zeminy.

 

Výhodou tejto geotextílie je vysoká adaptivita k jednotlivým druhom podložia a tiež multifunkčnosť. Okrem separačnej, drenážnej a filtračnej funkcie môže zastávať aj funkciu ochrannú, napr. ochrana izolácie pred porušením prisypávanou zeminou. Veľmi významná je filtračná schopnosť, predovšetkým vďaka bráneniu pohybu čiastočiek zeminy, ktoré by mohli znehodnotiť horné vrstvy, čo významne predlžuje životnosť drenážnych systémovGeotextília je predávaná po roliach so šírkou 2 m, dĺžkou 50 m a niekoľkými rôznych gramážach.

 

Prednosti Geotextílie Geotex

  • vysoká pevnosť
  • všestranné použitie
  • z kvalitného materiálu
  • filtračná, drenážna, separačná a ochranná funkcia
  • schopnosť adaptácie na jednotlivé druhy podložia

 

Geotextílie Geotex
Materiál              mechanicky vystužené PET vlákna
Rozmer 2 x 50 m
Plošná hmotnosť 150 / 200 / 300 / 400 / 500 g/m2

 

Príslušenstvo3

Príslušenstvo3