Betónový žľab A15 s pozinkovanou mrežou

-1%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 23,65 €. Ušetríte 1% (0,24 €) od 23,41 €
ks

Betónový žľab A15 s pozinkovanou mrežou je vyrobený z betónu triedy C35/45, určený na odvod vody a je kompatibilný s betónovým vpustom A15. Jeho materiál zaisťuje odolnosť proti pôsobeniu atmosférických činidiel. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 9186 Doprava a platba

Betónový žľab A15 s pozinkovanou mrežou je vyrobený z betónu triedy C35/45, určený na odvod vody a je kompatibilný s betónovým vpustom A15. Jeho materiál zaisťuje odolnosť proti pôsobeniu atmosférických činidiel a disponuje vysokou mechanickou odolnosťou. Súčasťou žľabu je odtoková mriežka vyrobená z pozinkovanej ocele, ktorej rošty sú vysoko odolné proti nepriaznivým klimatickým podmienkam. Celý betónový žľab disponuje únosnosťou 1,5 tony a je ideálny na odvodnenie spevnených plôch u rodinných domov, vjazdov do garáží, vjazdov na parkoviská pre osobné aj nákladné vozidlá, podnikových nádvorí, výrobných hál atď. Jeho dokonale hladký povrch zaisťuje výborné odtokové parametre.

 

Žľab je dostupný v niekoľkých variantoch, ktorých rozmery sú popísané pri variantoch, kedy jej názov predstavuje výšku žľabu. Podrobné rozmery sú dostupné v tabuľke nižšie, na schémach medzi fotkami produktu a pri variantoch, kde sú uvádzané vo formáte (d x š x v). K dispozícii sú aj koncovky žľabu, a to so zachovaním odtoku aj bez.

 

Prednosti Betónového žľabu A15 s pozinkovanou mrežou

  • odvod vody predovšetkým v exteriéri
  • odolné proti pôsobeniu atmosférických vplyvov
  • dokonale hladký povrch pre výborný odtok vody
  • vysoká mechanická odolnosť
  • ľahké napojenie na vpuste
  • súčasťou odtoková mriežka
  • únosnosť 1,5 tony

 

Betónový žľab A15 s pozinkovanou mrežou
Materiál betón triedy C35/45 s pozinkovanou mrežou
Únosnosť

1,5 tony

Dĺžka 500, 1000 mm
Šírka 130 mm

Výška

120, 160 mm