Automatický otvárač pre strešné okná Covernit UNI

Varianta neexistuje

41,99 €
ks

Univerzálny automatický otvárač pre strešné okná Covernit slúži na reguláciu teploty v záhradných skleníkoch a pareniskách. Otvárač je kompatibilný so všetkými skleníkmi v našej ponuke. viac

Výrobca: CovernitKód produktu: 8901 Doprava a platba

Automatický otvárač strešných okien pre polykarbonátové záhradné skleníky sa objavil v našej ponuke. Otvárač je možné použiť aj pre parenisko Covertec. Slúži ako náhrada ručného otvárania. Piest otvárača funguje na báze tepelnej rozťažnosti - so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku sa kvapalina vo valci ohrieva a vytláča piest, ktorý posúva pákou a otvára okno. Keď teplota klesá, strešné okno sa automaticky zatvára. Zabraňuje prehriatiu skleníka v sparnom lete a chráni rastliny pred chladným počasím v noci alebo chladnejších dňoch. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16 °C až 25 °C.

 

UPOZORNENIE: Valec automatického otvárača s piestom je nutné v zimných mesiacoch demontovať. Piesty neodolávajú dlhodobému mrazu. Uskladnite ich na suchom mieste pri minimálnej teplote 5 °C. Pred opakovanou montážou je nutné piestnu tyč premazať vazelínou - musí sa hladko pohybovať v piestnom valci.

 

Prednosti Automatického otvárača skleníkového okna

  • funguje na tepelnej rozťažnosti 
  • náhrada ručného otvárania
  • zabraňuje prehriatiu v skleníku 
  • použitie aj pre parenisko

 

Automatický otvárač skleníkového okna
Materiál kov
Rozmery 380 x 95 x 50 mm
Množstvo ks v balení 1 ks
Hmotnosť 2 kg/ks
Farba strieborná



Príslušenstvo4

Príslušenstvo4